Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig
- EAN: 8720289963149
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:20:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Brahmi Capsules zijn gevuld met 450mg zuiver Brahmi poeder en worden geleverd in een handige, hersluitbare stazak. Deze capsules zijn vrij van allergenen, lactose en hulpstoffen, waardoor ze geschikt zijn voor vegetariërs en veganisten. De 100% plantaardige capsules kunnen gemakkelijk door de brievenbus worden bezorgd. Brahmi poeder, afkomstig van de plant Bacopa monnieri, staat bekend om zijn bevorderende werking op het geheugen, concentratie, en leervermogen. Daarnaast heeft het een ontspannende en rustgevende werking, wat kan bijdragen aan een goede nachtrust.
De vegetarische capsules zijn gemaakt van hydroxypropyl methylcellulose (HPMC), een plantaardig ingrediënt dat ervoor zorgt dat de capsules lang houdbaar zijn en het poeder niet proeft. Brahmi poeder komt uit India en wordt al eeuwenlang gebruikt in de ayurvedische geneeskunde vanwege de positieve effecten op de cognitieve functies en de algehele gemoedstoestand. Volwassenen wordt geadviseerd om dagelijks 2 capsules in te nemen, bij voorkeur tijdens de maaltijd met water.
Er zijn geen bijwerkingen bekend van zuiver brahmi poeder bij het aanbevolen gebruik. Toch kan het raadzaam zijn om bij hoge doseringen voorzichtig te zijn, aangezien in zeldzame gevallen voorbijgaande darmklachten kunnen optreden. Belangrijk is om de dagelijkse dosering niet te overschrijden en het product buiten het bereik van kinderen te houden. Bewaar de capsules op een droge en koele plaats.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Brahmi poeder, Bacopa monnieri Powder 100% |
| Allergeneninformatie | Brahmi poeder, Bacopa monnieri Powder 100% en Capsule is van Cellulose (HPMC) |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen 2 capsules per dag, één- of tweemaal daags, bij de maaltijd met water innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Moeite met het slikken van capsules? Breek deze dan open en meng het poeder met vruchtensap, smoothies of yoghurt. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar dit product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | MiNature |
| Fabrikant Adres | B-C, Sumel Business Park 5, Asarwa, Ahmadabad, India |
| Voedingswaarde | 450mg Brahmi poeder, Bacopa monnieri Powder 100% |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | India |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Capsules 180 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule |
| Inhoud | 30 g |
| Verpakking breedte | 15 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.035 g |
| Energie (Kcal) | 0.175 kcal |
| Energie (kJ) | 0.7322 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0.35 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0.05 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720289963149 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Brahmi Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Bacopa Monnieri per Vega Capsule - 100% Plantaardig aankoopt