Borageolie | 60 softgels
- EAN: 8719128935225
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:56:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Borageolie, ook wel bekend als Borago officinalis, is een essentiële olie die koud geperst wordt uit de zaden van de borageplant. Deze natuurlijke olie staat bekend om zijn hydraterende eigenschappen, waardoor de huid er stralender en gezonder uit kan zien. Borageolie is rijk aan gammalinoleenzuur (GLA), wat een ‘goed’ omega 6-vetzuur is dat het lichaam ten goede komt.
Elke softgel bevat maar liefst 200 mg GLA en is een bron van vitamine E, een krachtige antioxidant die het natuurlijke afweersysteem van onze cellen ondersteunt. Daarnaast helpt vitamine E bij het behoud en de bescherming van gezonde cellen en weefsels. Het product wordt geleverd in een verpakking met 60 softgels, waardoor je voor een langere periode van de voordelen kunt genieten.
De gebruiksaanwijzing is eenvoudig: neem 1 tot 2 maal daags 1 softgel tijdens of vlak na een maaltijd voor optimale opname. Bewaar de softgels op een koele, droge plek en buiten het bereik van kinderen. Borageolie is een voedingssupplement en dient niet als vervanging voor een gevarieerd dieet.
Dit supplement valt onder de categorie kruiden en planten en is geschikt voor volwassenen van elk geslacht. Het product heeft geen specifieke smaak en bevat geen allergenen, waardoor het geschikt is voor de meeste gebruikers. De verpakking heeft afmetingen van 40 mm (breedte) x 170 mm (hoogte) x 110 mm (lengte) en weegt slechts 1 gram.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Borageolie | 60 softgels kopen voor de prijs van € 20,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Borageolie | 60 softgels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Borageolie | 60 softgels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,36 voor Borageolie | 60 softgels is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,59. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Softgel |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Koudgeperste borageolie, softgel (rundergelatine, glycerine) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem 1 tot 2 maal daags 1 softgel tijdens of vlak na een maaltijd |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | Koudgeperste borageolie, softgel (rundergelatine, glycerine) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Softgel |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 1000 mg |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
EAN
| EAN | 8719128935225 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Borageolie | 60 softgels aankoopt