Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen
- EAN: 6430036090319
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:55:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek Blue Iron Vloeibaar IJzer Elixer Original met heerlijke bessensmaak, een Fins product dat de perfecte combinatie van vloeibaar ijzer en Finse blauwe bessen biedt. Dit elixer is ideaal voor mensen met een verhoogde behoefte aan ijzer en die extra energie kunnen gebruiken. De toegevoegde blauwe bessen zitten boordevol antioxidanten die schadelijke stoffen in het lichaam bestrijden. Naast vloeibaar ijzer en Finse blauwe bessen bevat Blue Iron Vloeibaar IJzer Elixer Original ook vitamine C, vitamine E, vitamine B12, foliumzuur en biotine.
Dit elixer is zeer goed opneembaar en zacht voor de maag, zonder misselijkheid of maagkrampen te veroorzaken. Het is zelfs geschikt voor gebruik tijdens de zwangerschap. Een fles Blue Iron (330 ml) bevat 33 doseringen en is voldoende voor een hele maand. Geniet van de zoete smaak van zwarte bessen terwijl je profiteert van de veganistische formule van dit elixer.
De ingrediënten van Blue Iron Vloeibaar IJzer Elixer Original bevatten onder andere mineraalwater, peer vruchtensapconcentraat, natuurlijk blauwe bessen concentraat, vitamine C, vitamine E, vitamine B12, ijzer saccharaat, citroenzuur, zinkoxide, xanthaangom, kaliumsorbaat, foliumzuur en biotine. Allemaal zorgvuldig geselecteerde ingrediënten om jou een hoogwaardig product te bieden.
Bewaar dit elixer op een koele en droge plaats met een maximale bewaartemperatuur van 25°C. De verpakking bevat 330 ml elixer en weegt 0.38 kg. Met een verpakkingsbreedte van 65 mm, hoogte van 65 mm en lengte van 163 mm, is dit elixer handig en gemakkelijk op te bergen.
Blue Iron Vloeibaar IJzer Elixer Original is een veganistisch, vloeibaar supplement ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen. Het is een bron van energie en ondersteunt het energieniveau, dankzij de toegevoegde ijzer en vitaminen. De heerlijke bessensmaak maakt het innemen van dit supplement een ware traktatie voor jezelf.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Plein kun je Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen kopen voor de prijs van € 14,35. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 20,09 op 16-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | IngrediëntenMineraalwater, vruchtensapconcentraat (20%) (peer), natuurlijk blauwe bessen concentraat en aroma, vitamine C (L-ascorbinezuur), vitamine E (alpha-tocoferolacetaat), vitamine B12 (cyanocobalamine), ijzer (III) saccharaat, citroenzuur, zinkoxide, xanthaangom, kaliumsorbaat, foliumzuur, biotine. |
| Allergeneninformatie | geen allergenen informatie bekend |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Lees de gebruiksaanwijzing op de verpakking |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikant Adres | - |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Vloeistof |
| Levensfase | Kinderen Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Finland |
| NUT-nummer | geen |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 330 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Energie (Kcal) | 61 kcal |
| Energie (kJ) | 260 kJ |
| Koolhydraten | 15 g |
| Smaak | Blauwe bessen |
| Suikers | 11 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 6430036090319 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blueiron vloeibaar ijzer elixer original - Bessensmaak - Ijzer ondersteunt het energieniveau - 330ml - 33 doseringen aankoopt