Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie
- EAN: 8720256032014
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:01:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zwarte komijnzaadolie staat bekend om zijn rijke bron van thymoquinone en nigellone, die beide krachtige antioxidanten zijn. Bovendien bevat deze olie linolzuur, een essentieel omega-6-vetzuur dat verschillende gezondheidsvoordelen biedt. Daarnaast is deze olie een goede bron van fytosterolen, die kunnen bijdragen aan een gezond cholesterolgehalte.
Elke softgel bevat 500 mg zwarte komijnzaadolie, waardoor je voldoende hoeveelheden van deze waardevolle voedingsstoffen binnenkrijgt. De softgels zijn vrij van genetisch gemodificeerde organismen, gluten, zuivel en kunstmatige toevoegingen, waardoor je een puur product krijgt.
Volwassenen kunnen als aanvulling op hun dieet dagelijks 4 softgels innemen, bij voorkeur tijdens een maaltijd of zoals voorgeschreven door een zorgverlener. Bewaar de softgels op een koele, droge plaats om de kwaliteit te behouden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie kopen voor de prijs van € 21,52. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,52 voor Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,52 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Serving Size: 1 Softgel Serving per Container: 100 Black Cumin Seed Oil [Nigella sativa] 500mg / per softgel providing Linoleic acid 275 mg Other Ingredients: Gelatin (Bovine), Glycerin, Purified Water |
| Allergeneninformatie | Does not contain: GMO, gluten, wheat, dairy, yeast, sugar, sodium, artificial flavor, sweetener, preservatives & color. Contains Gelatin (Bovine), Glycerin, Purified Water |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | As a dietary supplement, adults take 4 softgels daily with food or as directed by a healthcare professional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Store in a cool dry place. |
| Fabrikant Naam | MCS Formulas Netherlands |
| Fabrikant Adres | General Chasselaan 26, 5623KR Eindhoven |
| Voedingswaarde | Black Cumin Seed Oil, 500mg / Softgel (Zwarte komijnzaadolie) |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Darmflora Antioxidant Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Naturel |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Spanje |
| NUT-nummer | n/a |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Black Cumin Seed Oil, 500mg / Softgel (Zwarte komijnzaadolie) |
| Inhoud | 63.2 g |
| Verpakking breedte | 50.3 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 50.3 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 63.2 g |
EAN
| EAN | 8720256032014 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Black Cumin Seed Oil - 500mg Softgel - Zwarte komijn zaad olie aankoopt