Biotine 5000mcg
- EAN: 0790011180050
- Categorie(n): Vitamine B8 (Biotine) Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Biotine 5000mcg van Jarrow Formulas is een wateroplosbare vitamine B met een hoog gehalte aan biotine per capsule. Biotine, ook wel bekend als vitamine B7, speelt een essentiële rol bij de gezondheid van de huid, de haargroei en de algemene energieproductie in het lichaam. Het innemen van 1 capsule per dag bij een maaltijd draagt bij aan een normale stofwisseling van koolhydraten, vetten en eiwitten.
De ingrediënten van Biotine 5000mcg zijn van hoge kwaliteit, met d-Biotine als actief bestanddeel. De capsule bevat geen bekende allergenen zoals tarwe, gluten, soja, en meer, waardoor het geschikt is voor mensen met verschillende voedselintoleranties. Daarnaast is deze Biotine geschikt voor veganisten.
De verpakking bevat 100 capsules, wat voldoende is voor ruim 3 maanden bij dagelijks gebruik. De capsule dient bewaard te worden op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen. Met een inhoud van 5 mg per capsule en een verpakkingsgewicht van 0.15 kg, is deze Biotine eenvoudig in gebruik en op te bergen.
Biotine 5000mcg van Jarrow Formulas is speciaal ontwikkeld voor volwassenen en heeft een neutrale smaak. De vitamine B8 in de capsule wordt gecombineerd met vitamine C voor een optimale opname in het lichaam. Met een EAN-code van 0790011180050 is dit product eenvoudig te identificeren en te bestellen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Biotine 5000mcg kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Biotine 5000mcg te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Biotine 5000mcg bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Biotine 5000mcg is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 16-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | "d-Biotine 5 mgCalciumfosfaat, cellulose, gelatine, magnesiumstearaat (plantaardige bron) en siliciumdioxide." |
| Allergeneninformatie | bevat geen bekende allergenen (tarwe, gluten, soja, lupine, pinda's , noten, selderij, mosterd, sesam, koemelk, ei, vis, schaal-, schelp- of weekdieren) |
| Aantal artikelen in verpakking | 100 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | neem eenmaal daags een capsule in bij een maaltijd met water of vruchtensap of zoals aanbevolen door een gekwalificeerd medisch hulpverlener |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren buiten bereik van jonge kinderen houden |
| Fabrikant Naam | Jarrow Formulas |
| Fabrikant Adres | Californië, USA |
| Voedingswaarde | [{record_id:0,title:Biotine (d-Biotine),amountongram:,amountperserving:5.000 mcg,ri:,initialize:true}] |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type vitamine | Vitamine B8 Vitamine C |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | VS |
| NUT-nummer | 0 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 5 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Zonder smaak |
| Suikers | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 0790011180050 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Biotine 5000mcg aankoopt