Biologische Wilde Bosbessen Extract
- EAN: 8720892253378
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 05:57:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de kracht van biologisch wilde bosbessenextract van Puur Nordic, een geconcentreerde formule boordevol antioxidanten. Deze bosbessen worden met de hand geplukt in de bossen van Noord-Europa, specifiek Zweden, en zijn rijk aan anthocyaninen die essentieel zijn voor het behoud van een goede zicht en algehele gezondheid. Puur Nordic zorgt ervoor dat alleen de rijpe bessen worden geselecteerd voor extractie, om zo de hoogste kwaliteit te garanderen.
Onze bosbessen worden geteeld volgens strenge biologische normen en met zorg met de hand geoogst. Alleen wilde bosbessen vormen het enige ingrediënt van dit extract, zonder toegevoegde suikers of additieven. Het toevoegen van dit extract aan je dagelijkse routine ondersteunt een gezonde spijsvertering en kan bijdragen aan het behoud van normale botgezondheid. Een natuurlijke aanvulling op een uitgebalanceerd dieet en een gezonde levensstijl.
Dit biologisch bosbessenextract van Puur Nordic is een krachtige toevoeging aan je dagelijkse routine. Neem maximaal twee keer per dag 1 theelepel (5 ml) voor optimale voordelen voor je gezondheid. Naast directe consumptie, kan het extract ook worden toegevoegd aan smoothies of sappen voor een smakelijke manier om je dieet aan te vullen met essentiële antioxidanten. Bewaar het product op een koele plaats tussen 4°C en 10°C om de versheid te behouden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Biologische Wilde Bosbessen Extract kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Biologische Wilde Bosbessen Extract te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Biologische Wilde Bosbessen Extract bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,91 voor Biologische Wilde Bosbessen Extract is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 22-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 100 ml |
| Substantie | Vloeistof |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | 100% Bosbessen Extract |
| Allergeneninformatie | Niet van toepassing |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse dosis niet te overschrijden bij het gebruik van het biologische bosbessenextract van Puur Nordic. Neem maximaal twee keer per dag 1 theelepel (5 ml) van het extract. Het is geen vervanging voor een gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl, dus zorg ervoor dat u een gebalanceerd dieet volgt. Bewaar het product buiten het bereik van kinderen en schud de fles voor gebruik. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | 21 c |
| Fabrikant Naam | Puur Nordic |
| Fabrikant Adres | Herenwal 131, 8441BE, Heerenveen |
| Voedingswaarde | Per 10ml vitamine b1 0,07mg vitamine b5 0.03mg calcium 5.7mg magnese 1mg magnesium 2.46mg kalium 36.5mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 21 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Bosbes |
| Substantie | Vloeistof |
| Smaak | Bosbes Bosvruchten Bessen Blauwe bessen Wilde bessen |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Finland |
| Taal handleiding | Universeel |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Biologische Wilde Bosbessen Extract |
| Inhoud | 100 ml |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720892253378 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Biologische Wilde Bosbessen Extract aankoopt