BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW
- EAN: 5701629017008
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:01:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De BEAUTY BEAR Hair Vitamines zijn speciaal ontworpen voor volwassenen die streven naar gezond en glanzend haar. Met een mix van vitamines, waaronder vitamine A, vitamine B en vitamine C, worden je haarzakjes van binnenuit versterkt. De capsules bevatten tevens ingrediënten zoals biotine en zink, die bekend staan om hun positieve effecten op de haargroei en -kwaliteit.
De haarvitaminen van BEAUTY BEAR zijn volledig veganistisch en bevatten geen allergenen, waardoor ze geschikt zijn voor een breed publiek. Voor optimaal resultaat wordt aanbevolen om dagelijks één capsule in te nemen. Bewaar de verpakking op een droge plek bij een maximale temperatuur van 25°C voor behoud van de kwaliteit.
Elke verpakking van BEAUTY BEAR Hair Vitamines bevat 60 capsules, wat overeenkomt met een kuur van 2 maanden. De capsules zijn gemakkelijk in te nemen en hebben een klassieke smaak. Met een gewicht van 0.07 kg en compacte afmetingen zijn ze handig mee te nemen of op te bergen.
De BEAUTY BEAR Hair Vitamines zijn afkomstig uit Denemarken en voldoen aan hoge kwaliteitsnormen. De fabrikant, BeautyBear, staat bekend om zijn hoogwaardige supplementen en transparante ingrediëntenlijsten. Geef je haar de boost die het verdient met deze kwalitatieve haarvitaminen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Hair and beauty online
- Bij Bol.com kun je BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW is gemeten op 07-03-2026. De hoogste prijs was € 34,98 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,03. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ingrediënten: Hoeveelheid per portie (1 capsules): RI% Vitamine A 750 mcg 95% Vitamine B5 6 mg 100% Vitamine B6 2,1 mg 150% Foliumzuur (B9) 250 mcg 125% Vitamine B12 6,3 mcg 250% Acerola-extract 88 mg Niet bepaald Waarvan: vitamine C 20 mg 25% Vitamine D3 10 mcg 200% Vitamine E 18 mg 150% Biotine 360 mcg 720% Jodium 150 mcg 100% Zink 2,5 mg 25% Choline 40 mcg Niet bepaald Inositol 50 mcg Niet bepaald Cichorei Inuline 24 mg Niet bepaald Ingrediënten: Glucosestroop, Rietsuiker, Pectine (fruitvezels), Acerola-extract (Malpighi glabra L.), Vitamine A, plantaardige Vitamine D3, Vitamine E, Vitamine B5, Vitamine B6, Foliumzuur, Vitamine B12, Biotine, Jodium, Zink, Choline, Inositol, Cichorei-inuline, natuurlijke aroma (zwarte bes), natuurlijke kleurstof (anthocyaninen), oppervlaktebehandelingsmiddel (kokosolie, raapzaadolie, carnaubawas). |
| Allergeneninformatie | geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 pakken |
| Gebruiksaanwijzing | 1 per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Beauty Bear |
| Fabrikant Adres | Dam Enge 4 DK-3660 Stenløse, Denmark |
| Voedingswaarde | 0 |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Denemarken |
| NUT-nummer | NUT_PL_AS 3915/1 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 60 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Classic |
| Suikers | 0 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 5701629017008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BEAUTY BEAR Hair Vitamines, 60 Capsules (2 Maand Kuur) .....NIEUW aankoopt