APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat
- EAN: 8718868618160
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 22-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kleefkruid, ook bekend als Galium aparine, is een eetbaar kruid dat wereldwijd groeit. De plant behoort tot de sterbladigen familie en staat bekend om zijn medicinale eigenschappen. De antioxidante werking van kleefkruid beschermt gezonde cellen en weefsels, terwijl het tevens de gezonde lymfevaten ondersteunt.
De Kleefkruid / Galium Aparine van APB Holland onderscheidt zich door zijn puurheid. De capsules bevatten uitsluitend kleefkruid zonder toevoeging van vulstoffen of bindmiddelen. Bovendien zijn ze geschikt voor mensen met speciale dieetwensen, zoals vegetariërs, halal- of koosjere-diëten.
De verpakking van deze kleefkruid capsules is zo ontworpen dat de kwaliteit van het product lang behouden blijft. Met een zwarte pot die beschermt tegen invloeden van licht, lucht en vocht, blijven de werkzame stoffen optimaal behouden. De capsules zelf hebben een vertraagde afgifte, wat reflux minimaliseert en ervoor zorgt dat de werkzame stoffen vrijkomen in de darmen.
Advies is om 1 tot 2 capsules kleefkruid per dag in te nemen, het liefst voor de maaltijd. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Voor specifieke situaties zoals zwangerschap, lactatie, ziekte of medicijngebruik, is het raadzaam om voor gebruik een deskundige te raadplegen. Deze capsules kunnen een waardevolle aanvulling zijn op een gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Webvitaal
- Bij Webvitaal kun je APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat kopen voor de prijs van € 23,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 22 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,70 voor APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,70 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Kleefkruid (Galium aparine) gedroogd kruid extract, Capsule (Cellulose (Hydroxypropylmethylcellulose)). |
| Allergeneninformatie | Dit product is geschikt voor vegetariërs. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1-2 vegicaps per dag innemen, bij voorkeur voor de maaltijd, tenzij anders voorgeschreven door arts of therapeut. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden. Waarschuwing: Raadpleeg voor gebruik een deskundige in geval van zwangerschap, lactatie, ziekte of medicijngebruik. Bijzonderheden: Capsule met vertraagde afgifte. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Buiten bereik van kinderen bewaren. Donker, droog en bij kamertemperatuur (15-25 graden Celsius) bewaren. |
| Fabrikant Naam | ABP Holland |
| Fabrikant Adres | Stevinweg 2, 4691 SM Tholen |
| Voedingswaarde | Samenstelling per vegicap: Kleefkruid (Galium aparine) gedroogd kruid extract 10:1 480 mg. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Geen taal |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 vegicaps. |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8718868618160 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je APB Holland - Kleefkruid - 60 Vega caps - Kruidenpreparaat aankoopt