Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig
- EAN: 8720289963101
- Categorie(n): Aloë vera
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 05:59:11 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Aloë Vera capsules bevatten 60 stuks capsules, elk gevuld met 450 mg zuiver plantaardig Aloë Vera extract. Deze capsules komen in een handige, hersluitbare stazak die vrij is van allergenen, lactose en hulpstoffen. Ze zijn geschikt voor vegetariërs en veganisten, aangezien de capsule 100% plantaardig is. Bovendien zijn deze capsules zo compact dat ze door de brievenbus passen.
De capsules bevorderen de normale werking van het immuunsysteem, stimuleren de huid, en dragen bij aan de natuurlijke afweer. Daarnaast zijn ze goed voor de natuurlijke werking van nieren en darmen. Het Aloë Vera extract is afkomstig van de Aloë Vera Barbadensis plant, die bekend staat om zijn heilzame eigenschappen.
De vegetarische capsules zijn gemaakt van hydroxypropyl methylcellulose (HPMC) en zorgen ervoor dat het pure Aloë Vera bladpoeder extract ingenomen kan worden zonder de onaangename smaak te proeven. Volwassenen wordt geadviseerd om 2 capsules per dag in te nemen, bij voorkeur bij de maaltijd met water. Mocht u moeite hebben met het slikken van capsules, dan kunt u deze openbreken en het poeder mengen met vruchtensap, smoothies of yoghurt.
Houd het product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur om de houdbaarheid te waarborgen. Deze capsules, geproduceerd door Minature in India, zijn een natuurlijk voedingssupplement dat bij juist gebruik vrijwel geen bijwerkingen kent. Raadpleeg bij twijfel altijd een deskundige alvorens dit supplement te gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | 450mg Aloë Vera Bladpoeder Extract, Aloë Vera Barbadensis leaf powder per vega capsule en capsule van plantaardig Cellulose (HPMC) |
| Allergeneninformatie | Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen 2 capsules per dag, één- of tweemaal daags, bij de maaltijd met water innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden. Moeite met het slikken van capsules? Breek deze dan open en meng het poeder met vruchtensap, smoothies of yoghurt. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar dit product droog, afgesloten en bij kamertemperatuur |
| Fabrikant Naam | Minature |
| Fabrikant Adres | B-C, Sumel Business Park 5, Asarwa, Ahmadabad, India |
| Voedingswaarde | 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Aloë vera |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | India |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 180 capsules - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule |
| Inhoud | 30 g |
| Verpakking breedte | 15 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0.25 g |
| Energie (Kcal) | 0.175 kcal |
| Energie (kJ) | 0.7322 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0.01 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0.12 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720289963101 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Aloë Vera Capsules 60 stuks - 450mg Poeder van Aloë Vera Barbadensis Bladeren per Vega Capsule - 100% Plantaardig aankoopt